2017 yılından bu yana gerçekleşen sanayide dijital dönüşüm anahtar teknolojileri seminerleri artık online erişim ile ayağınıza geliyor.

Sanayide dijital dönüşüm konusunda doğası gereği pazara uzunca bir süredir katkı vermekte olan Turck, özellikle düşük adetlerde dahi verimli üretim, daha yüksek tesis müsaitliği ve son kullanıcı seviyesine kadar daha iyi kalite güvencesi sağlanması için veri ve haberleşme çözümleri ile üreticilere faydalar sağlamaktadır. Bu üç temel faydaya ulaşım için çeşitli teknolojiler geliştiren Turck, 2017 yılında bu teknolojilerin tamamının bir özetini bir dizi otel semineri ile tanıtmış, 2018 ve 2019 yılları boyunca da bu anahtar teknolojilerin her birine daha detaylı bir yaklaşım ile seminer dizilerinde yer vermiş ve vermektedir.

Ücretsiz Kayıt

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle kullanıma açtığı yeni ve kapsamlı eğitim salonunu teknoloji harikası kamera ve ses sistemi ile donatarak güvenli bir bağlantı üzerinden uzak erişime açmıştır. Bu şekilde teknoloji tanıtım ve ürün eğitimlerini iş ortaklarının kendi ofislerine taşımayı başarmış olan Turck bu sunumunu online seminer serisi ile genişletiyor. Aşağıdaki dört anahtar teknoloji hakkında günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz teknik bilgilendirme ve gelişmeleri içeren bir kapsam ile online seminerler tüm ilgililerin katılımına açık olarak aşağıdaki takvimde gerçekleşiyor olacaktır.

Akıllı Sensörler ve IO-Link Teknolojisi                                                

24.10.2019

Endüstriyel Bulut Çözümleri                                   

28.11.2019

Modüler Makinalar İçin Sistem Çözümleri

26.12.2019

Endüstri 4.0’ın Anahtar Teknolojisi RFID

23.01.2020

Kestirimci Bakım Online seminerinizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir